İyi Parti Salı Pazarında Stand Kurdu
İyi Parti Salı Pazarında Stand Kurdu
![İyi Parti Salı Pazarında Stand Kurdu](https://gemerekgundem.com.tr/images/news/80627aff27d19585d122f770da004246.jpg)
2023 yılı Haziran ayında yapılacak seçimlere bir yıldan az bir kalmasıyla beraber tüm partlerde çalışmalar hızlandı. Partiler tüm il, ilçe, belde ve köylerde, seçime hazırlık çalışmalarına başladı. İlçemizde İyi Parti İlçe teşkilatı Salı Pazarında stand açarak üye kayıt çalışması yaptı. Üye kayıt çalışması sonrasında bir açıklama yapan İyi Parti Gemerek İlçe Başkanı Kubilay Öztoprak, üye kayıtlarına ilginin yoğun olduğunu ifade ederek, 'Anlat Gardaş' Platformunda halkımızın dertleriuni dinledik, mazlumun çıkmayan sesi olacağız, hoş görülerinden dolayıda, Gemerek Belediyesine ve Gemerek Kaymakamlığına teşekkür ederim ' dedi.
-
BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
favorite0visibility236 -
Ortaokul Öğrencisi Cemal, Hurdalardan Elektrikli Skuter Ve Drift Trike Yaptı
favorite0visibility538 -
İlçemiz Kaymakamı İlhan Kayatürk Kemaliye Kaymakamı Oldu
favorite0visibility483 -
Kaymakam Kayatürk Keklicek Köyünü Ziyaret Etti
favorite0visibility385
-
0
-
0
-
0
-
0
-
0
- 0 Yorum
-
Yorumu Gönder